Transport

Küsige julgesti transporti üle Eesti  !!!!
Kauba transportimiseks kasutame logistikafirmade teenuseid!!! Transporti on võimalik organiseerida üle Eesti, hetkel on tarne järjekorrad 2 päeva kuni nädal sõltuvalt asukohast!!! Soodsam on alati ise transport organiseerida ja tulla ise kaubale lattu järgi - LAOS ON KÕIK KAUP OLEMAS!!! Ise tulles on kindlasti kaup soodsam!!!

Kauba transpordil aluse hind, st ühele alusele mahub 50 kotti mulda ehk 2 500 l  või 1 big-bagis toode ehk 1 000 l, seega kaugemale on mõistlik telida kotte!!!
Nii tellides saate rohkem kaupa väiksema transpordi hinnaga!!!
Transpordiks võtame vastu vaid täisalustega ühe sorti toote tellimusi (50 kotti)!!! Komplekteerimisega ei jõua tegeleda!
Vabandame ette!!!

Arvestada tuleb, et kaup tuuakse alustel roklaga, kauba mahalaadimiskoht peab olema kliendi poolt märgistatud kõval pinnasel (kivi, asfalt vms) ja mitte kaugemal kui 5 m kaubaautost! Autojuht helistab kliendile ette umbes tund aega, seega kui mahalaadimiskoht on ebaselge, siis palume vastata telefonile, vastasel korral kaup viiakse tagasi, kuid transpordi eest tagasiarvestust ei ole võimalik teha!!!